Zoznam konkrétnych vecí – všetky dary

ODOVZDANIE DARU

Dary môžete kúpiť alebo poslať na ich kúpu. Vyberiete si dar a pri odoslaní formuláru si vyberiete či nám na vybratú vec /veci pošlete finančný príspevok na ich kúpu alebo či ho odošlete k nám poštou alebo odovzdáte osobne v odbernom mieste. Každé odberné miesto má svoj špecifický zoznam rodín a potreby z okolia daného odberného miesta. Preto Vás prosíme ak si vyberiete darovať veci napr. z odberného miesta Bratislava/Sereď, musia byť odovzdané v odbernom mieste v Bratislave alebo Seredi kvôli odľahčeniu logistiky a práce našich dobrovoľníkov. Viac info k odovzdaniu nájdete v kontaktoch.

ELEKTROSPOTREBIČE

Nakoľko kupujeme spotrebiče vo veľkých množstvách vo veľkoobchode kde im je sympatický náš projekt, máme na ne výrazné zľavy. Preto, ak by ste chceli kúpiť spotrebič, nemusíte ho fyzicky kúpiť, ale môžete prispieť na jeho kúpu. Či už na celý spotrebič alebo ľubovoľný príspevok na jeho kúpu. Stačí poslať príspevok na náš účet: SK18 1100 0000 0026 2608 4575 a do poznámky napísať aký spotrebič a pre koho. Prípadne môžete využiť aj platbu mobilom na konci objednávky alebo v sekcii Finančná pomoc. Je dobré keď si vo formulári daný spotrebič vyberiete a vyplníte nám formulár, aby sme o tom vedeli 🙂

ELEKTRONIKA (hodinky, slúchadlá...)

Tieto veci nie sú sociálnou pomocou. Avšak mnohé deti po nich túžia a niektorým môžu pomôcť aj v štúdiu. Nakoľko vieme, že niekedy sa stane, že túto techniku dostaneme napr. v robote, ale máme niečo vlastné, tak táto elektronika ostane nepoužitá založená v šuflíku. Ak niečo také doma máte, rozhodli sme sa to využiť vrámci našej zbierky.